04071 м. Київ, вул Воздвиженська 22 оф 2, office@ukrmetprom.org

Виробництво, тис. т

7 мiс. 2019
7 мiс. 2020
Чавун
11894
11741
Сталь
12717
11855
Прокат
10984
10647

Середньодобове виробництво, тис. т

7 мiс. 2019
7 мiс. 2020
Чавун
23.10.2020
56,1
55,1
Сталь
23.10.2020
60,0
55,7
Прокат
23.10.2020
51,9
50,0

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрив у Дніпрі новий склад металопродукції

«АрселорМіттал Кривий Ріг» відкрив новий склад металопродукції у центральному регіоні України – у Дніпрі. Він розташований на лівому березі на Курсантській, 1Ж, де є зручна транспортна розв’язка та залізнична гілка. З цього майданчика підприємство планує відвантажувати 5 тис. тонн металопродукції на місяць – увесь свій асортимент.

Новий склад «АрселорМіттал Кривий Ріг» вміщує до 10 тис. тонн металопродукції, займає площу 8 тис. кв. метрів, містить як відкритий, так і критий складські майданчики. В наявності – три крани вантажопідйомністю до 15–20 тонн, власна залізнична гілка, а також можливість обслуговування автотранспорту.

Анастасія Татарульєва, заступник генерального директора з маркетингу і збуту «АрселорМіттал Кривий Ріг»:

— Ми продовжуємо розширювати нашу дистриб’юторську мережу та покращувати якість послуг для наших клієнтів. Вважаємо, що лідерство на ринку досягається за допомогою системного підходу. Ми будуємо бізнес на принципах надійності, довгостроковості та партнерства. Для нашої команди важливо, що про нас думають клієнти та який сервіс вони отримують під час будь-якої взаємодії з компанією. Покупцеві, у першу чергу, повинно бути зручно та надійно працювати з нами, оскільки у сучасних умовах ринку якість продукції та сервіс є головними конкурентними перевагами. Розширення дистриб’юторської мережі дозволяє забезпечувати наявність продукції підприємства в усіх великих регіонах України, щоб своєчасно, у необхідних обсягах і асортименті надавати металопрокат нашим покупцям. Клієнтам, перш за все, це надає можливість економити час – найкоштовніший ресурс сьогоднішнього дня.

Євген Чумаченко, керівник продажів в Україні «АрселорМіттал Кривий Ріг»: 

— Зараз дистриб’юторська мережа підприємства налічує дев’ять складів: по два – у Києві та Львові і по одному – у Кривому Розі, Одесі, Харкові, Тернополі та Дніпрі. Кожен склад орієнтований на свій регіон і виключає затримку доставки продукції клієнту через логістичні проблеми. Дніпро є центром металоторгівлі в Україні завдяки своєму вигідному розташуванню та розвиненій транспортній інфраструктурі. При цьому склад у Дніпрі також виконуватиме функцію логістичного центру для окремих районів центральної, північної та східної України.

Незнижуваний товарний запас, який підприємство планує підтримувати на своїх майданчиках продажів, – від 2 до 15 тис. тонн металопродукції залежно від регіону та складу. Усі склади оснащені вантажопідйомним обладнанням і залізничними гілками. Розширення мережі дистрибуції дозволило компанії побудувати довгострокову співпрацю із новими клієнтами за допомогою прямих контактів у різних регіонах України.

Джерело: АрселорМіттал Кривий Ріг

Вхiд
×
Реєстрація

Підтвердження реєстрації буде відправлене вам по e-mail.

×