04071 м. Київ, вул Воздвиженська 22 оф 2, office@ukrmetprom.org

Виробництво, тис. т

10 міс. 2020
10 міс. 2021
Чавун
16880
17724
Сталь
16977
17903
Прокат
15173
15986

Середньодобове виробництво, тис. т

10 міс. 2020
10 міс. 2021
Чавун
27.11.2021
55,3
58,3
Сталь
27.11.2021
55,7
58,9
Прокат
27.11.2021
49,7
52,6

Група Метінвест відмовляється від податкових канікул заради підтримки міст присутності

Група Метінвест вирішила відмовитися від податкових канікул, передбачених законом №3220 «Про внесення змін до Податкового Кодексу України» для підтримки бізнесу в період дії карантинних заходів проти коронавірусу. Сума податкових відрахувань, що сплатять підприємства Групи до місцевих бюджетів у пільговий період, перевищить 50 млн грн (податок на землю і податок на нерухомість).

Поширення вірусу COVID-19 на території України ставить перед країною та її регіонами нові виклики, впоратися з якими неможливо без значних фінансових ресурсів. У цей час як ніколи гостро стоїть питання наповнення місцевих бюджетів. Метінвест, усвідомлюючи свою відповідальність перед містами, в яких розташовані його підприємства, та їхніми жителями, вважає вкрай важливим зберегти обсяг податкових надходжень від містоутворювальних підприємств у цей непростий період. У зв’язку з цим Група ухвалила принципове рішення про підтримку місцевих громад і відмову від податкових канікул.

Генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков:

— Не зважаючи на глобальну кризу в металургійній галузі, ми розуміємо, що поширення коронавірусу підвищує нашу відповідальність перед суспільством. Маючи можливість скористатися податковими канікулами в Україні, ми вважаємо за необхідне матеріально допомогти містам, в яких працюємо. Саме тому ми продовжуємо сплачувати податки до місцевих бюджетів у повному обсязі. Це рішення підтримали й акціонери Метінвесту Рінат Ахметов і Вадим Новинський. Однак підтримка сьогодні необхідна і бізнесу – великому, середньому, малому. Усі розраховують на те, що держава розробить певні компенсаційні механізми на регіональних і міських рівнях, що дозволять бізнесу успішно впоратися з кризовими ситуаціями і продовжувати ефективно працювати на благо країни, забезпечуючи податки і робочі місця.

Нагадаємо, Метінвест вживає всіх необхідних заходів для запобігання поширення коронавірусу на своїх підприємствах: співробітники забезпечені особистими засобами захисту та дезінфекції, постійно проводиться додаткова обробка приміщень і транспорту. Група активно бере участь у роботі регіональних антикризових штабів боротьби з коронавірусом: допомагає міським медичним закладам з постачанням необхідних засобів захисту та із забезпеченням киснем, проводить дезінфекцію вулиць і зупинок, надає продуктові набори ветеранам виробництва.

Фонд Ріната Ахметова спільно з Групою Метінвест вже передав до Донецької, Запорізької та Дніпропетровської області 160 тисяч експрес-тестів на коронавірус. Загалом Фонд закупив для країни 300 тисяч експрес-тестів на коронавірус. Крім того, Фонд Ріната Ахметова закупив і передав МОЗ висококласні апарати ШВЛ і кисневі концентратори. Фонд також придбав засоби індивідуального захисту для українських медиків: унікальний ізолюючий мобільний бокс для транспортування інфекційних хворих, захисний біологічний і протихімічний костюм із фільтрувально-вентиляційною установкою, захисні одноразові комбінезони від хімічних засобів, інфрачервоні термометри з лазерною указкою, багатошарові респіратори, захисні маски та окуляри. Ще 22 апарати ШВЛ встановлено в автомобілях неонатальної швидкої допомоги, які передав Фонд до усіх областей країни за проектом «200 швидких для України». Фонд Ріната Ахметова також закуповує аналізатори проб на коронавірус у комплекті з тест-картриджами для них.

Водночас Міжнародний благодійний Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав медичним установам 1 млн медичних масок, 100 тисяч експрес-тестів, 10 апаратів ШВЛ, 10 інфекційних боксів і 850 костюмів для біозахисту, 1000 окулярів для медиків і 3 діагностичні ПЛР системи з наборами одноразових тестів.Обидва Фонди також надають допомогу літнім людям і ветеранам, забезпечуючи їх продуктовими наборами.

 

Джерело: МЕТІНВЕСТ  

Вхiд
×
Реєстрація

Підтвердження реєстрації буде відправлене вам по e-mail.

×