04071 м. Київ, вул Воздвиженська 22 оф 2, office@ukrmetprom.org

Виробництво, тис. т

2 міс. 2021
2 міс. 2022
Чавун
3503
3132
Сталь
3514
3225
Прокат
3150
2859

Середньодобове виробництво, тис. т

2 міс. 2021
2 міс. 2022
Чавун
23.05.2022
59,4
53,1
Сталь
23.05.2022
59,6
54,7
Прокат
23.05.2022
53,4
48,5

Інженерія знову в тренді

Вже вчетверте у Дніпрі відбулося головне інженерне шоу країни Interpipe TechFest. 20 тисяч відвідувачів, понад 120 організацій-учасників, більше 220 учасників технічних змагань, 36 спікерів лекторію, близько 30  роботів на одній локації. Запускали ракети, програмували, майстрували, вибухали, слухали лекції та підспівували роботам. І все задля того, щоб переконати Україну, що бути інженером – круто.

Interpipe TechFest зібрав на одній локації сучасну техніку і промисловість, роботів, стартапи, гаджети, найкраще навчальне обладнання, розробки українських вишів, наукові лабораторії та провідних експертів. Лише тут можна було побачити і унікальних роботів-музикантів, і перший український супутник, і спробувати запрограмувати свого першого робота.

Не дивно, що найбільше інженерне шоу відбулося саме в Дніпрі – одному із найбільших промислових, інженерних та освітніх центрів України.

Денис Морозов, директор з фінансів та економіки ІНТЕРПАЙП:

– Ми велика промислова компанія, більшу частину працівників якої складають інженери та висококваліфіковані робітники. Світ розвивається, і ми також не можемо стояти на місці – модернізуємо обладнання, впроваджуємо роботизовані технології та підходи Індустрії 4.0. Більш технологічне виробництво потребує добре підготованих фахівців, часто із універсальними знаннями. Але останні декілька десятків років створили стереотип, що бути інженером – немодно. Це не так, і це доводять найсильніші економіки світу. Тому місія Interpipe TechFest – повернути популярність технічним і природничим наукам, інженерним хобі та довести, що це дійсно круто.

Фестиваль привернув до себе увагу видовищними активностями, що довели – інженерія захоплює. А насправді – став унікальним майданчиком для спілкування роботодавців, вишів, держави і громадськості.

Довідка:

Interpipe TechFest — це найбільший технічний та науково-популярний фестиваль Східної Європи та головне інженерне шоу країни. Він проводиться з 2016 року та включає виставку сучасної інженерії та техніки, лекторій в форматі «просто про складне», змагання з технічних дисциплін та wow-активності.

На майданчику фестивалю Interpipe TechFest протягом двох днів представлені технічні досягнення української промисловості, розробки технічних вишів, інженерні стартапи, сучасне обладнання для STEM-освіти. Відвідувачі мають можливість побачити видовищну хімію і фізику, протестувати нові технології, взяти участь у технічних майстер-класах.

Ініціатор фестивалю – українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП.

 

Джерело: ІНТЕРПАЙП 

Вхiд
×
Реєстрація

Підтвердження реєстрації буде відправлене вам по e-mail.

×