04071 м. Київ, вул Воздвиженська 22 оф 2, office@ukrmetprom.org

Виробництво, тис. т

2 міс. 2022
2 міс. 2023
Чавун
3291
737
Сталь
3413
708
Прокат
2934
591

Середньодобове виробництво, тис. т

2 міс. 2022
2 міс. 2023
Чавун
23.03.2023
55,8
12,5
Сталь
23.03.2023
57,9
12
Прокат
23.03.2023
49,7
10

ОП «Укрметалургпром» призупиняє членство у Всесвітній асоціації виробників сталі Worldsteel

Про це йдеться у зверненні президента Об’єднання підприємств «Укрметалургпром» Олександра Каленкова до Голови Всесвітньої асоціації виробників сталі (Worldsteel) п. Саджана Джиндала і Генерального директора Всесвітньої асоціації виробників сталі (Worldsteel) д-ра Едвина Бассона.

Війна, яку Росія цинічно іменує «спеціальною операцією», вже тягнеться більш ніж півтора місяці. За цей час росіяни продемонстрували найгірші сторони їх поведінки, руйнуючи житлові помешкання, лікарні, школи та дитячі садки, знищуючи тисячі ні в чому не винних людей – весь світ шокували їх звірства у Бучі, Бородянці, Краматорську та інших українських містах. Багато країн підтримують боротьбу України проти російської агресії не тільки постачанням військової техніки та обладнання, але й санкціями проти російського режиму, а багато міжнародних організацій вирішили негайно призупинити участь Росії у діяльності їх органів.

Українські металурги сподівалися, що Всесвітня асоціація виробників сталі, як найкрупніша та найбільш поважна світова металургійна спільнота, наслідує прикладу вищезазначених організацій, та призупинить членство російських компаній та асоціацій у своїх лавах – проте, нажаль, представники країни-агресора дотепер приймають участь у заходах Всесвітньої асоціації виробників сталі.

Тому об’єднання підприємств «Укрметалургпром», як повноважний представник української металургійної спільноти, не збирається приймати участь у спільних заходах з Росією, і інформує, що з сьогоднішнього дня Об’єднання припиняє свою активність у будь-якому органі Worldsteel допоки російськи асоціації та компанії будуть продовжувати брати участь у діяльності Всесвітньої асоціації виробників сталі. В той же час, кожен з учасників Об’єднання підприємств «Укрметалургпром» прийматиме рішення щодо продовження участі у діяльності Всесвітньої асоціації виробників сталі на свій розсуд, проте, як вже було зазначено вище, «Укрметалургпром» припиняє своє членство у цій асоціації.

«Сподіваємось, що Всесвітня асоціація виробників сталі перегляне свою позицію щодо ситуації, що склалася, та надасть можливість українським та іншим цивілізованим асоціаціям та компаніям повернутися до активної участі у діяльності Всесвітньої асоціації виробників сталі», – зазначається у зверненні.

Вхiд
×
Реєстрація

Підтвердження реєстрації буде відправлене вам по e-mail.

×