04071 м. Київ, вул Воздвиженська 22 оф 2, office@ukrmetprom.org

Виробництво, тис. т

7 міс. 2021
7 міс. 2022
Чавун
12651
4815
Сталь
12732
4820
Прокат
11326
4229

Середньодобове виробництво, тис. т

7 міс. 2021
7 міс. 2022
Чавун
09.08.2022
59,7
22,7
Сталь
09.08.2022
60,1
22,7
Прокат
09.08.2022
53,4
19,9

Північний ГЗК будує найбільший в Україні комплекс по згущення пульпи

На Північному ГЗК побудують сучасний гідротехнічний об’єкт згущення відходів збагачення. Комплекс дозволить комбінату скоротити витрати і знизити навантаження на навколишнє середовище за рахунок зменшення енергоспоживання і води. На будівництво комплексу Метінвест направить більше 3 млрд гривень.

Комплекс згущення хвостовій пульпи Північного ГЗК — другий в Україні промисловий об’єкт такого типу, який буде побудований із застосуванням світових практик. Проектуванням займається німецька компанія ENGINEERING DOBERSEK, управління проектом здійснює компанія «Метінвест Інжиніринг».

«Наша компанія з 2009 року є головним розробником технологій згущення хвостів. Всі проекти реалізуються з урахуванням екологічних вимог. Вони спрямовані на зниження витрат з транспортування відходів збагачення корисних копалин і зменшення площ під розміщення хвостів. Подібні передові технології із замкнутим водооборотом в Україні вже застосовує Південний ГЗК, такі ж підходи використовують в гірських компаніях США, Бразилії та Індії », — розповів керуючий директор компанії ENGINEERING DOBERSEK Боштьян Доберсек.

За словами експертів, комплекс дозволить за допомогою безпечних хімічних реагентів відокремлювати воду від твердих частинок і повертати її для використання на рудозбагачувальних фабрику.

«Створення комплексу по згущення пульпи на ПівнГЗК — один з найбільших високотехнологічних проектів компанії Метінвест. Для його реалізації ми залучаємо найкращих фахівців — технологів, гідравліка, електриків, фахівців з автоматизованих систем керування. І після завершення будівництва криворіжці отримають нові робочі місця », — зазначила директор компанії« Метінвест Інжиніринг »Марія Васильєва.

Криворізькі гірничо-збагачувальні комбінати — перший ступінь виробничого циклу компанії Метінвест. Від собівартості та якості продукції залежить успіх компанії на світових ринках і її подальші перспективи.

Будівництво нового комплексу для Північного ГЗК — це раціональний підхід до використання енергоресурсів та земель під виробництво. За рахунок скорочення споживання електроенергії на перекачку пульпи до 50% ми знижуємо собівартість концентрату і це дає можливість комбінату ставати більш прибутковим і надалі інвестувати в модернізацію, покращувати умови праці та побуту », — підкреслив генеральний директор Північного ГЗК Андрій Скачков.

 

Північний ГЗК 

Вхiд
×
Реєстрація

Підтвердження реєстрації буде відправлене вам по e-mail.

×