04071 м. Київ, вул Воздвиженська 22 оф 2, office@ukrmetprom.org

Виробництво, тис. т

4 міс. 2022
4 міс. 2023
Чавун
3800
1747
Сталь
3932
1809
Прокат
3438
1512

Середньодобове виробництво, тис. т

4 міс. 2022
4 міс. 2023
Чавун
03.06.2023
31,7
14,6
Сталь
03.06.2023
32,8
15,1
Прокат
03.06.2023
28,7
12,6

Звернення Укрметалургпрому до Всесвітньої организації виробників сталі Worldsteel

Об’єднання підприємств «Укрметалургпром» від імені всіх металургів та гірників України звернулося до Всесвітньої асоціації виробників сталі Worldsteel з закликом виключити з лав останньої всі російські компанії.

Наразі у нашій країні йде війна. Життя мільйонів ні в чому не винних українців зруйновано. Напавши на Україну та погрожуючи ядерною зброєю іншим країнам, Росія поставила під загрозу безпеку всього світу.

Через два тижні війни стало зрозуміло, що російські окупанти порушують всі можливі правила і міжнародні угоди, демонструючи жорстокість терористів, яку не бачим світ з часу Другої світової війни. Зруйнована інфраструктура, стерті з лиця землі житлові квартали, лікарні та пологові будинки, школи та дитячі садки, розстріляні старі, жінки та діти. Просто зараз сотні людей прощаються з життям у холодних підвалах без їжі, води, електрики та зв’язку, не маючи можливості вибратися з оточення.

Народ України переносе усі тяготи війни з гідністю та честю. Прості українці, держава та бізнес об’єдналися, щоб протистояти російським окупантам. Українська металургійна спільнота також усіма силами допомагає армії, організує гуманітарну допомогу, не зупиняє роботу підприємств вам, де же можливо, підтримуючи економіку країни. Багато металургів та гірників приєдналися до лав українських збройних сил, щоб захищати свою батьківщину. Бомбосховища металургійних та гірничо-видобувних підприємств стали другою оселею для жителів Маріуполя, Авдіївки, Кривого Рогу, Запоріжжя та інших українських міст.

Сьогодні увесь світ співпереживає Україні. Європейський бізнес покидає російський ринок, все менше людей і компаній хочуть мати справу з непередбачуваною країною-агресором. Ця підтримка для нас безцінна. Вона надає нам сили боротися та вірити у нашу перемогу.

Всесвітня асоціація виробників сталі – найбільша та найавторитетніша галузева асоціація. Проте, на жаль, серед її поважних учасників є представники окупантів – компанія «Євраз» Магнітогорський металургійний комбінат, «Металоінвест», група НЛМК, Трубна металургійна компанія, «Северсталь», асоціація «Русская стль» та інші.

Ми вважаємо ці російські компанії посібниками терористів, що фінансують війну. З їх мовчазної згоди колись творчий метал перетворився в руйнівний, призначений для кровавої розправи над українським народом.

Ми звертаємося до вас з проханням виключити з Всесвітньої асоціації виробників сталі всі російські металургійні компанії. Вони не гідні займати місце у світовій металургійній спільноті та користуватися перевагами членства у вашій асоціації. Ваша підтримка стане для металургів і всього народу України внеском у нашу перемогу та торжеством справедливості.

Вхiд
×
Реєстрація

Підтвердження реєстрації буде відправлене вам по e-mail.

×